Czy masz ulubiony zespół, który Twoim zdaniem jest niedoceniony? Czy nie tylko lubisz muzykę, ale potrafisz również sformułować na jej temat swoje zdanie, którym chciałbyś podzielić się z innymi? Czy marzyłeś kiedyś, aby zostać dziennikarzem muzycznym, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, być może czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do załogi Muzycznego Horyzontu i wraz z nami twórz unikalny serwis o muzyce przez duże M!

 

Czego oczekujemy:

– niepożytej pasji do muzyki

– lekkiego pióra, które przekaże to, co pomyśli głowa

– sumienności i terminowości

Czego nie wymagamy:

– doświadczenia na podobnym stanowisku

– znajomości każdego gatunku muzycznego na świecie

– regularności we współpracy

Co mogłoby się przydać:

– dobra znajomość języka angielskiego

– podstawowa wiedza z zakresu obsługi CMS

Co oferujemy:

– przedpremierowy dostęp do cyfrowych oraz fizycznych wersji płyt

– udział w koncertach, festiwalach i innych wydarzeniach muzycznych

– możliwość przeprowadzania wywiadów z ulubionymi artystami

– sposobność do wyrażenia własnego zdania o muzyce

 

Na czym polega współpraca? Idea jest bardzo prosta. Muzyczny Horyzont to serwis, który specjalizuje się w kilku działach: recenzjach, wywiadach, relacjach z koncertów oraz felietonach. Wybierasz swoją ulubioną dziedzinę (jedną, kilka lub wszystkie) i piszesz. Możesz dobierać tematy sam albo poprosić o sugestię, czym aktualnie warto się zająć. Masz również sposobność zaproponowania nowego działu, który będzie zgodny z Twoimi zainteresowaniami. Możliwości są nieograniczone i zależą tylko od Ciebie!

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij wiadomość na adres [email protected], w której zamieścisz swoje imię i nazwisko, podstawowe zainteresowania, a także preferowany dział, nad którym chciałbyś pracować. Do wiadomości dołącz tekst próbny, w którym pokażesz na co się stać. Uwaga: nie będziemy wykorzystywać go bez Twojej wyraźnej zgody. Następnie kliknij „WYŚLIJ” i czekaj na odpowiedź. Kto wie? Może to początek nowej i ekscytującej muzycznej przygody!

Redakcja Muzycznego Horyzontu