W tym miejscu można znaleźć mogą dwie rzeczy. Po pierwsze, pod nagłówkiem Poczekalnia przedstawiamy artystów, których całkowity dorobek wkrótce omówimy. Kiedy już nam się to uda, wykonawca przechodzi do kategorii Zrecenzowani artyści, gdzie przedstawiamy jego kompletny dorobek. Dzięki temu masz wgląd w kompletną dyskografię danego solisty czy grupy bez konieczności wyszukiwania poszczególnych płyt. Wystarczy kliknąć odnośnik. Ogólne zasady tego działu podane są poniżej.

 

Zrecenzowani artyści (w kolejności alfabetycznej):

 

Billy Talent

Paramore

The Offspring

Rival Schools

Sum 41

Weezer

 

 

Poczekalnia:

 

AFI

Answer That and Stay Fashionable (1995)
Very Proud of Ya (1996)
Shut Your Mouth and Open Your Eyes (1997)
Black Sails in the Sunset (1999)
The Art of Drowning (2000)
Sing the Sorrow (2003)
Decemberunderground (2006)
I Heard a Voice (2007)
Crash Love (2009)
Burials (2013)

 

Zasady działu

1. Do zestawienia włączają się wyłącznie te zespoły, które mają na koncie co najmniej trzy płyty kwalifikujące się do umieszczenia ich w tym miejscu.

2. W dziale Trafiony, zatopiony bierzemy pod uwagę wyłącznie albumy studyjne oraz nagrania koncertowe.

3. Pod uwagę nie bierzemy: dem, płyt EP (chyba, że ukazały się one później jako regularny album kompilacyjny), singli, kompilacji i płyt z największymi przebojami (chyba, że ilość nowego materiału przekracza na nich 50%), remiksów.

4. Jeżeli członek jakiegoś zespołu dokonywał nagrań solowych, jego dorobek solowy nie wlicza się do dyskografii danego zespołu. Podobnie jeżeli omawiamy działalność solową jakiegoś artysty, pomijamy płyty nagrane pod szyldem innych zespołów.

5. W przypadku, gdy muzyk X bierze udział w nagraniach grupy Y, fakt ten uwzględniamy tylko wtedy, gdy okładka albumu wyraźnie sugeruje współudział (nie bierzemy pod uwagę występów gościnnych). W takim wypadku dana recenzja przyporządkowana jest zarówno do dyskografii artysty X, jak i zespołu Y.

6. Jeżeli zespół w przeszłości zmienił nazwę, jego poprzednie osiągnięcia nie będą uwzględniane. Decyzję tę uzasadniam tym, że jeżeli zespół zmienia nazwę, to odcina się od swojej przeszłości, a przez to zaczyna zupełnie nowy rozdział.

7. Zapomniałem o czymś? Pominąłem jakąś płytę? Nie wziąłem pod uwagę nowości? Wszelkie zastrzeżenia proszę kierować poprzez formularz na stronie Kontakt.